Česky English

Půjčovna horských kol SCOTT Rokytnice nad Jizerou

ELEKTROKOLA

ELEKTROKOLA

Fenomén dnešní doby, který stále nabírá na popularitě a vrací lidem chuť do aktivního života a jízdy na kole. Díky elektrokolu si užijete vyjížďku i v horském terénu a kopce se rázem stanou milosrdnější. Neznamená to ovšem, že se jen vezete - každý si může nastavit takový režim, který odpovídá jeho kondici a míře námahy, kterou chce vynaložit. 

Elektrokola tak poslouží širokému spektru veřejnosti - ať už se jedná o sportovce, kteří rehabilitují po nějakém zranění, nebo pro náhodné turisty, kteří by rádi do svého programu začlenily výlet na kole, ale třeba nemají tolik natrénováno. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na seniory, které elektrokolo vrátí zpět do sedla a umožní pokračovat v aktivním životě.

Půjčovna kol Mountain Base Rokytnice nad Jizerou se na elektrokola specializuje a nabízí opravdovou špičku ve své třídě - E-Scale 930 s výkonným pohonem BOSCH Performance CX. 

Proto odhoďte ostych - elektrokola už dávno nejsou ostudou, ale trendem, který nelze zastavit a který má své opodstatnění! Záleží pouze na vás, jak moc si dáte "do těla".

 

Kontaktní informace / poptávka

Novinky a aktuality

Počasí


Předpověď počasí detailně:
in-pocasi.cz - weather-forecast.com - yr.no

Kontaktní údaje a mapa

Půjčovna Mountain Base Rokytnice nad Jizerou
Rokytno 154
512 45 Rokytnice nad Jizerou

E-mail: info@bikerental-rokytnice.com

Tel. půjčovna: +420 739 06 61 61
Provozní doba:červen SO+NE
Provozní doba:červenec-srpen denně:
09:00 – 12:00 // 13:00 - 17:00
(mimo otevírací dobu volejte: +420 603 180 516)


Partneři