Česky English

Půjčovna horských kol SCOTT Rokytnice nad Jizerou

Enduro MTB

ENDURO MTB

Enduro je relativně nové odvětví ve světě cyklistiky, které v sobě spojuje to nejlepší ze sjezdu a cross country. Pokud jste tedy člověk, který má rád volný pohyb, nechce čekat stále dokola na lanovku a rád kombinuje vyjížďky s nějakým technickým sjezdem ve volném terénu, po lesních cestách s kameny a třeba i s přírodními skoky, pak je enduro právě pro vás!!

Jediné, co k tomu potřebujete je to správné kolo - tedy ani čistě sjezdové (DH), ani rize cross country (XC) - prostě kolo, které zvládne kdykoliv a cokoliv. Lehké, celoodpružené a postavené tak, aby překonalo každou překážku a přitom se na něm dalo i normálně jet.

V naší půjčovně vám nabízíme vlajkovou loď ze stáje enduro kol - Scott Genius Plus - nekomprosmisní mašinu s těmi nejlepšími komponenty. Rozměr kol 27,5 plus+ vám navíc zaručí bezpečnou jízdu a skvělou trakci. Do náročného terénu nebo na traily v bike parku vás vybavíme sadou chráničů a speciální enduro helmou.

Přijďte otestovat Geniuse do naší půjčovny Mountain Base a prověřte jeho schopnosti na místních kopcích - rádi vám dáme tip na skvělou vyjížďku.

 

 

Kontaktní informace / poptávka

Novinky a aktuality

Počasí


Předpověď počasí detailně:
in-pocasi.cz - weather-forecast.com - yr.no

Kontaktní údaje a mapa

Půjčovna Mountain Base Rokytnice nad Jizerou
Rokytno 154
512 45 Rokytnice nad Jizerou

E-mail: info@bikerental-rokytnice.com

Tel. půjčovna: +420 739 06 61 61
Provozní doba:červen SO+NE
Provozní doba:červenec-srpen denně:
09:00 – 12:00 // 13:00 - 17:00
(mimo otevírací dobu volejte: +420 603 180 516)


Partneři