Elektrokola

Fenomén dnešní doby, který stále nabírá na popularitě a vrací lidem chuť do aktivního života a jízdy na kole. Díky elektrokolu si užijete vyjížďku i v horském terénu a kopce se rázem stanou milosrdnější. Neznamená to ovšem, že se jen vezete - každý si může nastavit takový režim, který odpovídá jeho kondici a míře námahy, kterou chce vynaložit. 

Elektrokola tak poslouží širokému spektru veřejnosti - ať už se jedná o sportovce, kteří rehabilitují po nějakém zranění, nebo pro náhodné turisty, kteří by rádi do svého programu začlenily výlet na kole, ale třeba nemají tolik natrénováno. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na seniory, které elektrokolo vrátí zpět do sedla a umožní pokračovat v aktivním životě.

Půjčovna kol Mountain Base Rokytnice nad Jizerou se na elektrokola specializuje a nabízí opravdovou špičku ve své třídě - E-Ride 920 s výkonným pohonem BOSCH Performance CX - 4.generace!!

Proto odhoďte ostych - elektrokola už dávno nejsou ostudou, ale trendem, který nelze zastavit a který má své opodstatnění! Záleží pouze na vás, jak moc si dáte "do těla".