Enduro MTB

Enduro je relativně nové odvětví ve světě cyklistiky, které v sobě spojuje to nejlepší ze sjezdu a cross country. Pokud jste tedy člověk, který má rád volný pohyb, nechce čekat stále dokola na lanovku a rád kombinuje vyjížďky s nějakým technickým sjezdem ve volném terénu, po lesních cestách s kameny a třeba i s přírodními skoky, pak je enduro právě pro vás!!

Jediné, co k tomu potřebujete je to správné kolo - tedy ani čistě sjezdové (DH), ani rize cross country (XC) - prostě kolo, které zvládne kdykoliv a cokoliv. Lehké, celoodpružené a postavené tak, aby překonalo každou překážku a přitom se na něm dalo i normálně jet.

V naší půjčovně vám nabízíme vlajkovou loď ze stáje enduro kol - Scott Genius Plus - nekomprosmisní mašinu s těmi nejlepšími komponenty. Rozměr kol 27,5 plus+ vám navíc zaručí bezpečnou jízdu a skvělou trakci. Do náročného terénu nebo na traily v bike parku vás vybavíme sadou chráničů a speciální enduro helmou.

Přijďte otestovat Geniuse do naší půjčovny Mountain Base a prověřte jeho schopnosti na místních kopcích - rádi vám dáme tip na skvělou vyjížďku.